Aktuellt
Konsultpodden – över 50 avsnitt
Tillsammans med Cinode driver vi på Berotec den största podcasten för dig i konsultbranschen! Vi har nu passerat 50 avsnitt och får fler lyssnare varje gång!
Här ligger några av de senaste avsnitten men du hittar även podden i de flesta poddappar såsom Acast och Spotify. Sök på Konsultpodden!
Poddvärdar är vår grundare, Håkan Mildh Svensson, och medgrundare av Cinode, Mattias Loxi. Även Helena Torhage är med och under våren får vi också följa Elin Richarz i ”Konsultlivet med Elin”.
51. Hur bidrar konsulterna bäst? med Helena Åsbrink, Head Of Operations på Galderma
50. Skillnad genom ambassadörer med Alexander Slotte, grundare Top of Heart
49. Syftet med syftet med Lasse Wrennmark, Partner Oxford Leadership
Gustav Prejer ny Affärsledare på Berotec i Göteborg
Pressmeddelande 18 september 2025 Berotec stärker sin närvaro i Göteborg genom att välkomna Gustav Prejer som ny Affärsledare.…Läs mer
Konsultpodden 104 – Hållbara konsulter med Anders Franzén, vd på XLENT
Podden är igång igen efter sommaren! Höstens första gäst är Anders Franzén, vd på XLENT, och en förespråkare…Läs mer
